Buvęs Alytaus vicemeras Tautvydas Tamulevičius paskirtas vidaus reikalų viceministru

Vidaus reikalų viceministru pirmadienį paskirtas Tautvydas Tamulevičius, iki šiol ėjęs Alytaus vicemero pareigas.

Jis kuruos regioninės politikos sritį, pranešė Vidaus reikalų ministerija.

„Su T. Tamulevičiumi esame ne kartą susidūrę įvairiuose forumuose, diskutavę apie regioninę politiką. Tai vienas aktyviausių savivaldos politikų. Tikiuosi, kad jaunatviškas ryžtas ir politinė patirtis regione padės naujajam viceministrui sėkmingai rūpintis pavesta sritimi. Iššūkių regioninėje politikoje tikrai netrūksta“, – pranešime cituojamas vidaus reikalų ministras eimutis Misiūnas.

Pasak jo, pirmieji viceministrui iškelti uždaviniai yra prižiūrėti ir koreguoti regioninės plėtros departamento pertvarką, Baltosios knygos veiksmų plano rengimo užbaigimą.

„Lietuvai reikia siekti subalansuotos, pasitikėjimu pagrįstos regioninės politikos. Džiaugiuosi galimybe prie to prisidėti. Kaip žmogus iš regioninės savivaldybės, tikiu, kad mano patirtis bus naudinga stiprinant savivaldą“, – kalbėjo naujasis viceministras.

Nuo 2015-ųjų T. Tamulevičius ėjo Alytaus vicemero pareigas, atstovaudamas mero Vytauto Grigaravičiaus visuomeniniam komitetui, buvo atsakingas už biudžetą ir finansus, plėtros strategiją ir planavimą, investicinius projektus ir kitas sritis. Paskirtasis viceministras prieš tai yra dirbęs „Investuok Lietuvoje“ projektų vadovu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s