Alytaus taryba pradeda darbą pasididindama atlygį

Į antrą šios kadencijos tarybos posėdį susirinkę Alytaus miesto tarybos nariai ne tik baigs formuoti miesto valdžią, bet ir spręs dėl išmokų sau padidinimo.

Pagal pateiktus pasiūlymus jos turėtų kilti trečdaliu, nors, palyginti su kitomis savivaldybių tarybomis, ir dabar nėra tarp mažiausių. Pagal darbo grupės, kuriai priklauso ir kai kurie tarybos nariai, ir savivaldybės administracijos atstovai, pasiūlymus numatyta nuo 100 iki 150 eurų kelti maksimalias išmokas, skirtas politikų išlaidoms, patirtoms vykdant tarybos narių pareigas, kompensuoti. Prie jų priskiriamos kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto, biuro patalpų nuomos lėšos.

Trečdaliu ketinama didinti ir valandų, už kurias politikai gauna atlyginimą iš miesto biudžeto, skaičių. Alytaus miesto tarybos nario atlyginimas galės sudaryti apie 375 eurus, atskaičius mokesčius.

Alytaus miesto tarybos veiklos reglamento pataisas rengusios darbo grupės vadovas, savivaldybės tarybos narys Jurgis Krasnickas teigė, jog sąžiningai savo pareigas einančiam tarybos nariui šiuo metu numatyto 100 eurų išlaidų limito nebepakanka.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s