Vis apie Rusiją galvoja: Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyko diskusija apie Rusijos pilietinę visuomenę

Lietuvos ambasadoje Vašingtone įvyko diskusija apie Vakarų demokratinių šalių ir Rusijos pilietinės visuomenės ryšių stiprinimą. Diskusija buvo skirta pagerbti buvusio Rusijos vicepremjero ir žymaus demokratinių jėgų lyderio, prieš 5 metus Maskvoje nužudyto Boriso Nemcovo atminimą.

Diskusijoje kalbėjo Boriso Nemcovo fondo įkūrėja ir vadovė Žana Nemcova, JAV Nacionalinio demokratijos fondo Eurazijos šalių vyr. direktorė Miriam Lanskoy, Laisvosios Rusijos Fondo Prezidentė Natalia Arno, JAV Valstybės departamento ir ES Delegatūros JAV atstovai, bei Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras ir Europos Tarybos parlamentinės asamblėjos B.Nemcovo nužudymo tyrimo pranešėjas Emanuelis Zingeris. Diskusijoje taip pat dalyvavo JAV analitinių centrų ekspertai, Europos šalių ir Ukrainos diplomatai, rusų tautybės analitikai, gyvenantys JAV.

Atvira, stipri ir demokratiškas vertybes išpažįstanti Rusijos pilietinė visuomenė esą buvo vienas iš Boriso Nemcovo tikslų.

Diskusijos dalyviai pabrėžė, kad nuolatinis dialogas ir ryšių su Rusijos pilietine visuomene stiprinimas yra labai svarbus tiek Vakarų, tiek ir Rusijos visuomenėms.

Diskusiją organizavo Lietuvos ambasada JAV kartu su Laisvosios Rusijos fondu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s