Koronavirusu užsikrėtė Didžiosios Britanijos princas Charlesas

Didžiosios Britanijos žiniasklaida pranešė, kad koronavirusu užsikrėtė Jungtinės Karalystės sosto įpėdinis princas Charlesas. Kol kas 71 metų vyrui pasireiškė tik lengvi simptomai, o jo sveikata – gera.

„Princo testo dėl koronavirusu rezultatas buvo teigiamas“, – rašo Klarenso rūmai. – Jam pasireiškė lengvi simptomai, bet visais kitais atžvilgiais jo sveikata gera, ir kelias pastarąsias dienas dirbo iš namų kaip įprasta.“

Pagal Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) rekomendaciją patikrinta buvo ir jo žmona Camilla, Kornvalio kunigaikštienė, tačiau ši neužsikrėtusi. Abu jie dabar užsidarė namuose Škotijoje. Pranešama, kad neįmanoma nustatyti, kur princas užsikrėtė koronavirusu, nes jis pastarosiomis savaitėmis dalyvavo daugybėje viešų renginių.

Princas Charlesas kovo mėnesį teigė nesugebantis prisiminti, kad reikia vengti kontakto, ir pora kartų tik paskutinę akimirką, jog patartina nesisveikinti spaudžiant ranką. Siekdama išvengti kontaktiniu būdu plintančio koronaviruso, dėl kurio šiuo metu pasaulyje paskelbta pandemija, karališkoji šeima rankų paspaudimais sveikintis vengė ir Sandraugos dienos mišiose Vestminsterio abatijoje kovo pradžioje.

93 metų karalienė Elžbieta Antroji ir jos 98 metų vyras princas Philipas kovo 19-ąją išvyko į Vindzoro pilį netoli Londono, dėl koronaviruso protrūkio savaite paankstinę savo Velykų atostogas.

Jungtinėje Karalystėje iki šiol oficialiai užregistruota daugiau kaip 8 000 COVID-19 atvejų, 422 žmonės mirė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s