Lombardijos gubernatorius apie Rusijos pagalbą – ko nepasakys biudžetiniai propagandistai

Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamam valstybiniam transliuotojui paskelbus publikaciją „Italijos žiniasklaida: 80 proc. Rusijos atsiųstos pagalbos yra nenaudinga“, į tai buvo sureaguota „BLIC koreliacija“ laidelėje „Dovanotam arkliui į dantis nežiūri, Monika“.

Garsios propagandistės Monikos dėmesį papildomai galima atkreipti į tai, kad skambiose delfinio stiliaus antraštėse vis tiek derėtų būti šiek tiek tikslesnei – vienas cituojamas Italijos leidinys, tai dar ne visa Italijos žiniasklaida.

O mes skaitytojų dėmesiui norime pasiūlyti Italijos Lombardijos regiono gubernatoriaus Attilio Fontana išsakytą nuomonę apie Rusijos pagalbą.

Be abejo, iš mokesčių mokėtojų kišenės gyvenantis M. Garbačiauskaitės-Budrienės valstybinis transliuotojas šio pasisakymo, savaime suprantama, necitavo.

Necitavo jo ir 15min.lt propagandistai.

O A. Fontana kalbėjo taip: „Tai politinis klausimas, į kurį galima greit atsakyti. Kaip sakė garsusis poetas Dantė, „nereikia gilintis į juos, pažiūri ir praeini“. Tai politiniai ginčai, kuriais nesidomiu. Aš dėkoju draugams rusams, kad atsiuntė žmones, kurie padės užtikrinti sanitarijos ir higienos reikalavimus. Jeigu tik norima spekuliuoti, šakalas atsiranda“. („E’ una domanda politica alla quale rispondo rapidamente. Come diceva il sommo poeta Dante „non ragioniam di lor, ma guarda e passa“. Sono polemiche politiche che io non raccolgo. Io dico grazie agli amici russi che ci hanno mandato i medici, grazie per averci mandato altri uomini che possono partecipare alla sanificazione. Poi qualcuno che vuole speculare, qualche sciacallo c’è sempre.“)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s