Tauragėje sulaikė politiko automobilį susprogdinusį vyrą: paskelbtas nusikaltimo įrašas

Balandžio 28 d. apie 2.10 val. daugiabučio namo kieme, Tauragėje, nuaidėjo sprogimas. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad sprogo ant automobilio „Opel Insignia“ priekinės dalies (tarp variklio dangčio ir priekinio stiklo) padėta galinga petarda, kuri apgadino transporto priemonės priekinę dalį.

„Opelis“ priklauso Tauragės rajono politikui Tomui Raulinavičiui.

Netrukus po sprogimo šalia įvykio vietos buvo sulaikytas asmuo, gim. 1978 m., tačiau paaiškėjo, kad jis su nusikaltimu nesusijęs.

Tiriant šį įvykį intensyviai buvo tikrinama visa gaunama informacija bei peržiūrimos miesto vaizdo kameros, kurių metu pastebėta, kad sulaikytasis neatitinka sprogdintojų bruožų.

Policijos pareigūnai pradėjo įtariamojo paieškas ir trečiadienį apie pietus buvo sulaikytas vyras, gim. 1971 m.

Įtariamasis yra Tauragės rajono gyventojas. Policijai jis jau buvo žinomas, rašoma Tauragės apskrities policijos pranešime.

Apklausos metu vyras prisipažino įvykdęs nusikalstamą veiką, tačiau kokių motyvų vedamas vis dar tikslina policijos pareigūnai.

Dėl šios veikos pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str.  „Turto sunaikinimas ar sugadinimas“. Už tai vyrui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Susprogdintas automobilis priklauso Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Tomui Raulinavičiui.

Kaip iškart po įvykio politikas pasakojo „Tauragės kurjeriui“, jis nėra sulaukęs grasinimų ir nežino, kas galėjo taip pasielgti.

„Grasinimų neturėjau. Man tai jau antras įvykis, tai dėsningumas matyti. Man tik gaila, yra draugai, kaimynai, šeimos nariai. Daug kam tokie įvykiai kelia nerimą. O čia kaip kokiais 1990-aisiais. Nepriklausomoje Lietuvoje tokių įvykių nebeturėtų būti“, – vietiniam laikraščiui pasakė T.Raulinavičius.

Jis pasakojo, kad prieš porą metų kitas jo automobilis buvo sudegintas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s