Mitingas prie Seimo „už žmonių laisvę“: prieš karantiną, priverstinius skiepus, LGBT propagandą ir žiniasklaidos melą

Penktadienį prie Seimo susirinko kelių šimtų žmonių mitingas „už žmonių laisvę“. Jį suorganizavo Facebook grupė „unfollow 15 min.lt“. Organizatorių gretose – prisistatantys patriotais žmonės. Tarp jų yra ir aktyvūs “Darbo partijos” nariai. Susirinkusiems kalbėjo Seimo nariai Petras Gražulis ir Naglis Puteikis.

Penktadienio popietę laiko susibūrimui rado gausus žmonių būrys. Progos pasirodyti nepraleido ir Seimo narys Petras Gražulis, šiltai sveikinęs besibūriuojančius žmones, nešinus gėlėmis.

Greta kolegos su žmonėmis šnekučiavosi ir kitas Seimo narys Naglis Puteikis.

Vis dėlto sprendžiant iš susirinkusiųjų skaičiaus, tikslo gyva grandine apjuosti Seimo rūmus mitingo dalyviams įgyvendinti nepavyko. Tiesa, renginio organizatoriai pareiškė neva apjuosti Seimo nenorintys, nes parlamentarai mitingo dalyviams neatstovauja.

Scenoje pasirodžiusi protestuotoja Astra Genovaitė Astrauskė pareiškė, kad jos vaidmuo mitinge – gauti leidimą. Tačiau po jos kalbėję Naglis Puteikis ir Petras Gražulis ragino mokytoją nesikuklinti ir prisiimti garbę už suorganizuotą renginį.

A.G.Astrauskė pareiškė, kad jos manymu karantinas – neteisėtas. Esą karantino ir pandemijos metu pasipelnyti siekia „bilijardieriai“, o Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) yra valdoma ir manipuliuojama.

„Šiandien sučipuojami šunys. Rytoj – mes“, – skelbė lietuvių kalbos mokytoja A.G.Astrauskė. Pasak moters, medikai yra prigąsdinti politikų, o žiniasklaida dirba užsieniui.

„15min“ ir „Delfi“ pavadinimai palydėti šūkiais „gėda“. Kartu pareikštas nepasitenkinimas LGBT propaganda bei „tokio gyvenimo būdo“ gynimu ir skatinimu LRT eteryje.

Moteris skelbė informaciją neva Švedijoje žmonių mirė tiek pat, kiek ir visur, o gripas ir COVID-19 yra tapatūs susirgimai. Pastarąją tezę pandemijos pradžioje išreiškė ir JAV prezidentas D.Trump, tačiau jam tuo metu Lietuvos žiniasklaida kažkodėl neprieštaravo.

Tuo metu P.Gražulis, kurį mokytoja vadino disidentu, scenoje skirtu laiku pasinaudojo pagirti susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių.

Politikas taip pat pasisakė manantis, kad Lietuvos „žiniasklaidą reikia išlaisvinti“.

„Geriau mirti stovint, nei klūpėti vergovėje prieš šitokią sistemą“, – savo problemas su teisėsauga apibūdino P.Gražulis.

N.Puteikis, kaip ir P.Gražulis, visas šalies negandas siejo su TSLKD bei teisėsaugos ir žiniasklaidos nenoru tirti konservatorių partijos lyderių veiklą. N.Puteikis taip pat nepraleido progos sukritikuoti „LRT“, priminęs, kad visuomeninio transliuotojo eteryje buvo rodytos laidos apie translyčius asmenis.

Per mitingą nuskambėjo priekaištai ir buvo raginama ištarti „ne“ turinį „Facebook“ blokuojančiai žiniasklaidai. Taip pat buvo skelbiama informacija apie tai jog „15min.lt“ turi teisę blokuoti informaciją socialiniuose tinkluose. Daugiau apie tai galima perskaityti čia.

Idėjinėje mitingui skirtoje paskaitoje „Unfollow 15 min“ paskelbtoje gegužės 19 d. buvo parašyta kalbėjo apie žūstančią „senąją pasaulio tvarką“ ir „naujos pasaulio tvarkos“ aušrą. Kartu buvo raginama eiti į dialogą su valdančiaisiais.

„Mes turim bendraut kalbėt su ta valdžią. Nes opozicinė – ne naujos pasaulio tvarkos atstovai. O senosios, kuri bandė vadintis naująja pasaulio tvarka ir vedė žmoniją į totalią kontrolę“, – ideologinius pamatus pristatė M.Gabrilavičius.

Vyras yra VšĮ „Maksimalistinės psichoterapijos draugija“ vadovas, dar žinomas MG Maksimaliečio vardu. M.Gabrilavičius užsiima kodavimo nuo alkoholio ir kitų priklausomybių praktika bei yra tinklalapio minfo.lt savininkas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s