Iš autobusiuko Vilniaus rajone J.Džiugelio balsu skamba žodžiai „Šalin Tomaševskį“

Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis kalbėjo, kad partija šiuose rinkimuose neagituos prieš jokią partiją, tik aiškiai sako, kad į koaliciją tikrai neis su Lietuvos lenkų rinkimų akcija–Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS). Tačiau raginimo neagituoti prieš, atrodo, neišgirdo konservatorių kandidatas į Seimą Nemenčinės vienmandatėje rinkimų apygardoje Justas Džiugelis.

Šią savaitę jis po Vilniaus rajono gatves paleido važinėti autobusiuką, iš kurio per miestelius ir kaimus skamba agitaciniai pranešimai. Juose – ne raginimai balsuoti už J.Džiugelį, o prieš LLRA-KŠS nukreipta reklama.

Iš eilės sukami penki garso įrašai – keturi lietuviškai ir vienas lenkiškai.

„Sveiki, kalba Justas Džiugelis, jūsų kraštietis“, – taip prasideda visi pranešimai. O paskui tekstas varijuoja.

„DĖMESIO! 30 metų Nemenčinės kraštą valdo pati nesąžiningiausia partija. Lietuvos lenkų rinkimų akcijai rūpi tik asmeniniai Tomaševskio, bet ne jūsų interesai. Todėl Vilniaus krašto rezultatai po 30 Tomaševskio valdymo metų – apgailėtini. Galite tai pakeisti! Ateikite į rinkimus ir balsuokite. Jūsų balsas – lemiantis!“, – skamba iš J.Džiugelio pavarde pažymėto agitacinio autobusiuko.

Arba taip: „Pati nesąžiningiausia partija– Lietuvos lenkų rinkimų akcija – pavogė jūsų darželius ir mokyklas. Ką darysite – numosite ranka? Ne, spalio 11 dieną ateikite balsuoti ir užbaikite 30 metų stagnacijos. Vilniaus krašto likimas – jūsų rankose. Šalin Tomaševskį – kartu mes stipresni!“

Kiekvienas pranešimas baigiamas fraze, kad tai – politinė reklama, apmokėta iš kandidato Justo Džiugelio rinkimų sąskaitos.

Pats J.Džiugelis tikina tokį reklamos būdą pasirinkęs, nes nori atkreipti žmonių dėmesį. Reklamos teksto ir formos jis sako su partija nederinęs.

„Tai yra mano individuali reklama. Man, kaip šio rajono bendruomenės nariui, yra labai gerai žinomi tomaševskininkų veikimo būdai ir to pasekmės vietos žmonėms. Rinkimuose tomaševskininkai naudoja administracinį resursą, kitaminčių ir paprastų žmonių bauginimą, klesti protekcionizmas, nepotizmas, korupcija, o dabar netgi ir Sauliaus Skvernelio šeima juos remia. Todėl aš pasirinkau aštresnį agitavimo būdą, kad atkreipčiau žmonių dėmėsį ir padrąsinčiau juos nebijoti naudotis konstitucinėmis ir pilietinėmis teisėmis“, – nurodė J.Džiugelis.

Be jo, Nemenčinės vienmandatėje apygardoje kandidatuoja LLRA-KŠS atstovė, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, Tomas Aleknavičius iš Centro partijos – tautininkų, Darbo partijai atstovaujantis Albertas Gaidamovičius, Liberalų sąjūdžio atstovas Stasys Mušeikis, Algirdas Rimševičius iš Krikščionių sąjungos, Mindaugas Skaraitis iš Laisvės partijos, Saulius Stripeika iš Lietuvos socialdemokratų partijos, Algis Šatas, atstovaujantis Lietuvos socialdemokratų darbo partijai ir Stanislovas Tarasevičius iš partijos „Laisvė ir teisingumas“.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s