S.Tichanovskaja paieškos nesureikšmina: po mūsų pergalės kaltinimai bus panaikinti

Taip vadinamoji Baltarusijos opozicijos lyderė Svetlana Tichanovskaja sako nesureikšminanti Minsko sprendimo paskelbti jos tarptautinę paiešką ir teigia esanti tikra, kad išėjus Aleksandrui Lukašenkai visi įtarimai bus panaikinti.

„Man tai nieko nauja. Mes turime tik vieną kelią – laimėti, ir būtinai laimėsime. Tuomet visi tie, kieno paieška buvo paskelbta, kurie sulaukė įvairių kaltinimų, bus reabilituoti“, – žurnalistams Vilniuje penktadienį sakė S. Tichanovskaja.

Ji paaiškino matanti savo ateitį Baltarusijoje „po to, kai ten pasikeis valdžia, kai tai bus saugi šalis, kurioje veikia įstatymai“.

Penktadienį Baltarusijos tyrimų komitetas patvirtino, kad paskelbta buvusios kandidatės į prezidentus tarptautinė paieška pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl raginimų pakenkti nacionaliniam saugumui.

S. Tichanovskaja teigė, kad šis žingsnis nedarys jokios įtakos jos veikimui.

„Tai nedaro įtakos mano keliui. Tęsiu kovą su šiuo režimo, o po mūsų pergalės visi įtarimai bus panaikinti“, – teigė ji.

Buvusi kandidatė prezidento rinkimuose S. Tichanovskaja atvyko į Lietuvą rugpjūtį, netrukus po to, kai atsisakė pripažinti A.Lukašenkos pergalę suklastotuose Baltarusijos prezidento rinkimuose.

Pastaruoju metu ji siekia sutelkti tarptautinę paramą prieš A.Lukašenką protestuojantiems baltarusiams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s