JAV inauguracinis komitetas atmetė siūlymą pripažinti J. Biden’ą prezidentu

Jungtinis kongreso komitetas, atsakingas už inauguracijų ceremonijas atmetė siūlymą pripažinti J. Biden’ą išrinktuoju JAV prezidentu. Trys komiteto nariai balsavo už šį pasiūlymą, o kiti trys – visi respublikonai – balsavo prieš.

Pateiktame pasiūlyme buvo rašoma – „Aš prašau komiteto, kad jie informuotų Amerikos piliečius, jog mes jau ruošiamės 46-ojo Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento Joseph R. Biden’o Jr., taip pat jo viceprezidento Kamala Harris inauguracijai. Tam mes ruošiamės kartu su J. Biden’o prezidentiniu inauguracijos komitetu bei visuomenės sveikatos specialistais siekdami, kad šiuo valdžios perdavimo momentu būtų užtikrinta Amerikos piliečių sveikata bei jų saugumas”.

Kaip pranešė leidinys „Newsweek“, S. Hoyer po susitikimo sukritikavo savo kolegas, parašęs pranešimą, jog jis esąs „priblokštas, kad respublikonų partija taip smarkiai priešinasi rinkimų rezultatams ir vis dar atsisako pripažinti J. Biden’ą ir K. Harris kaip naujuosius JAV prezidentą ir viceprezidentą”.

„Tai, kad jie ir toliau gerbia prezidentą D. Trump’ą ir palaiko jo porinkiminę kovą kelia grėsmę mūsų demokratijai ir ugdo mūsų šalies gyventojų nepasitikėjimą rinkimų procesu”. – pridūrė jis

Kiti įstatymų leidėjai, kurie kartu su S. Hoyer dirba šiame komitete yra demokratai – jo pirmininkė Nancy Pelosi, senatorė Amy Klobuchar, taip pat respublikonai – Senato daugumos lyderis senatorius Mitch McConell, senatorius Roy Blunt ir mažumos lyderis Kevin McCarthy.

R. Blunt savo pranešime paaiškino, kad „užbėgti rinkimų kolegijai už akių ir nuspręsti, kas bus inauguruojamas nėra jungtinio kongreso komiteto, reguliuojančio inauguracijų ceremonijas, darbas”.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s