Lietuva ir Rusija susitarė dėl keleivių tranzito per šventes padidinimo 1,5 karto

Keleivių pervežimo geležinkeliais tarp Rusijos Kaliningrado srities ir pagrindinės šalies dalies tranzitu per Lietuvą galimybės per artėjantį naujametinių atostogų laikotarpį padidės 1,5 karto, pranešė „Kaliningrado geležinkeliai“.

„Traukiniai į Kaliningradą ir atgal nuo gruodžio 20-osios iki sausio 20 dienos per kartą galės pervežti iki 300 žmonių. Šis susitarimas pasiektas su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija. Taigi, kiekvieno traukinio keleivių vietų kvota bus padidinta pusantro karto, o tai reiškia, kad daugiau keleivių galės naudotis traukiniais per naujametines atostogas“, – teigiama „Rusijos geležinkelių“ padalinio pranešime.

Jame pažymima, jog dėl nepalankios epidemiologinės padėties ir toliau galios tokie ribojimai kaip speciali tranzito dokumentų išdavimo tvarka, draudimas išlipti iš šių traukinių ar įlipti į juos Lietuvoje ir Baltarusijoje. Traukiniai gali sustoti tik dėl techninių priežasčių.

Tranzitu per Lietuvą kursuoja trys Rusijos keleiviniai traukiniai: Kaliningradas-Maskva, Kaliningradas-Sankt Peterburgas bei Kaliningradas – Adleris.

Per naujametines atostogas išaugant šių maršrutų paklausai, reisų skaičius padidinamas, skelbia „Kaliningrado geležinkeliai“.

Per tris šių metų ketvirčius šiais traukiniais pervežta 50,5 tūkst. keleivių – 74,8 proc. mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s