Lietuvos propaganda: diplomatas Ernestas Mickus tapo supykusios Rusijos taikiniu

Gruodžio 8 d. „nepriklausomas“ portalas „Delfi.lt“ pranešė, kad „pėsčiosios sužalojimu pasibaigusio autoįvykio, kurio kaltininkas yra Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge diplomatas Ernestas Mickus, Lietuva atšaukė savo diplomatą iš užsienio misijos.“

Straipsnyje „Po sukeltos avarijos Lietuva atšaukė savo diplomatą: Rusija supyko ir nori jį teisti“ atskleidžiama, kad atšaukus Lietuvos diplomatą „Rusijos įtūžis tik dar labiau sustiprėjo: pasipylė keisti reportažai, reikalavimai ir užuominos“.

„Faktą, kad E. Mickus atšauktas iš pareigų, DELFI patvirtino Užsienio reikalų ministerijos laikinojo vadovo Lino Linkevičiaus atstovė Rasa Jakilaitienė. Be to, diplomato pavardė dingo ir iš Užsienio reikalų ministerijos tinklapio“, – rašoma straipsnyje.

Naujienų portalas atskleidė, kad per pėsčiųjų perėją lapkričio 28 d. ėjusi moteris iš esmės yra kalta pati.

„Kaip matyti iš internete publikuojamo įvykio vaizdo įrašo, per perėją einanti pėsčioji staiga pagreitina žingsnį, nors jai iš kairės artėja automobilių virtinė. Vienas automobilis nesustoja ir nepraleidžia pėsčiosios“, – įvykio detalės ir neatsargus moters elgesys, po smūgio nuskridusios kelis metrus, nupasakojamas straipsnyje.

Landsbergių bendruomenės leidinys informuoja, kad Rusijos žiniasklaida niekaip nenurimsta.

Pranešama, kad „pakalbintas ir nukentėjusiosios vyru bei judviejų mažamečių vaiko tėvu pristatytas Sergejus Sidorovas tikino“, kad Lietuvos diplomatas esą net neatsiprašė ir neva nesiūlė jokios pagalbos.

„Delfi.lt“ straipsnio autoriai bando primesti skaitytojams išvadą jog pėsčiųjų perėjoje nepraleidęs pėsčiosios ir numušęs ją Lietuvos diplomatas neturi būti nubaustas nes ne toks jis jau ir kaltas o Rusijos siekiai patraukti jį baudžiamojon atsakomybėn yra lyg ir nepagrįsti. Tuo pačiu jeigu apie tai praneša Rusijos žiniasklaidos priemonės – jos yra propagandinės. Ž – žurnalistika? P – propaganda!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s