Rusijos verslininkas A.Udodovas laimėjo šmeižto bylą prieš opozicionierių A.Navalną

Rusijos sostinės teismas įpareigojo opozicionierių Aleksejų Navalną sumokėti 350 tūkst. rublių (3,9 tūkst. eurų) verslininkui Aleksandrui Udodovui pagal civilinį ieškinį dėl garbės ir orumo gynimo.

„Teismas patenkino šiuos reikalavimus: pripažinti informaciją neatitinkančia tikrovės, žeminančia garbę, orumą ir dalykinę reputaciją, įpareigoti pašalinti internete paskelbtą informaciją, įpareigoti atsakovą paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją, taip pat iš atsakovo priteisti ieškovui 350 tūkst. rublių moralinei žalai kompensuoti“, – penktadienį pranešė Maskvos Liublino rajono teismo spaudos tarnyba.

Savo ieškinyje A.Udodovas prašė priteisti iš A.Navalno 500 tūkst. rublių moralinei žalai kompensuoti, taip pat paneigti ir pripažinti neatitinkančia tikrovės informaciją, kurią platformoje „YouTube“ paskelbė atsakovas.

Anksčiau skelbta, kad A.Udodovas yra vedęs Rusijos vyriausybės vadovo Michailo Mišustino seserį Nataliją. Tačiau penktadienį informuotas šaltinis naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė, kad „gruodžio 18 dieną Maskvos civilinės metrikacijos skyrius, išnagrinėjęs prieš mėnesį pateiktą prašymą, užregistravo verslininko A.Udodovo ir premjero M.Mišustino sesers N.Steninos santuokos nutraukimą“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s