Praėjusią savaitę policija nubaudė per 1,5 tūkst. žmonių dėl karantino pažeidimų

Praėjusią savaitę dėl karantino reikalavimų pažeidimų policija nubaudė 1 531 žmogų, informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

„Visą vasarį panašiai, pirmą savaitę pusantro tūkstančio, antrą savaitę 1,4 tūkst. ir dabar vėl pusantro tūkstančio“, – sakė R.Matonis.

Pasak jo, daugiausiai – 1048 – administracinių nusižengimų protokolų surašyta už daugiau kaip vieno namų ūkio kontaktus. Dėl kaukių nedėvėjimo nubausti 153 žmonės, 3 protokolai surašyti karantino tvarką pažeidusioms įmonėms.

Protokolai už daugiau kaip vieno namų ūkio kontaktus visą vasario mėnesį sudaro apie du trečdalius visų pareigūnų surašytų – pirmąją vasario savaitę jų buvo 1 037 iš 1,5 tūkst., antrąją – 956 iš 1,4 tūkstančio.

Policijai ir toliau užtikrinant judėjimo tarp savivaldybių kontrolę patikros postuose iš viso per savaitę apgręžta daugiau kaip 1,1 tūkst. automobilių, 280 žmonių surašyti protokolai už šių apribojimų pažeidimą.

Pareigūnai praėjusią savaitę taip pat patikrino daugiau kaip 5 tūkst. saviizoliacijoje turinčių būti žmonių, tarp jų nustatyti 47 tvarką pažeidę asmenys.

Karantino reikalavimai šalyje įsigaliojo lapkričio pradžioje, vėliau dėl spartaus koronaviruso plitimo jie sugriežtinti, gruodžio viduryje įvesta judėjimo kontrolė tarp savivaldybių.

Sausio gale ribojimai pratęsti iki kovo pradžios.

Praėjusią savaitę Lietuvoje vėl leista dirbti kirpykloms, grožio ir masažo salonams bei nedidelėms ne maisto prekių parduotuvėms.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s