Lietuvoje lankėsi NATO Jungtinės sausumos pajėgų vadavietės vadas

Vasario 26-27 d. Lietuvoje lankėsi NATO Jungtinės sausumos pajėgų vadavietės (angl. NATO Allied Land Command, LANDCOM) vadas generolas leitenantas Rogeris Cloutieras.

Vizito metu LANDCOM vadas susitiko su Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininku brigados generolu Mindaugu Steponavičiumi, Sausumos pajėgų vadu brigados generolu Raimundu Vaikšnoru ir mūsų šalyje dislokuotų sąjungininkų vienetų vadais, pranešė Lietuvos kariuomenė.

Svečio susitikime su Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadu brigados generolu Raimundu Vaikšnoru buvo aptartos šių dienų aktualijos Sausumos pajėgose: COVID-19 situacija, Lietuvoje dislokuoto JAV rotacinių pajėgų bataliono kovinis rengimas, Sausumos pajėgų Valdymo elemento plėtra ir kiti klausimai.

Antrąją vizito dieną LANDCOM vadas taip pat lankėsi Lietuvos kariuomenės Gynybos štabe ir susitiko su Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viršininku brigados generolu Mindaugu Steponavičiumi. Taip pat vizito metu LANDCOM vadas lankėsi NATO Pajėgų integravimo vienete, susitiko su Lietuvoje dislokuotų JAV rotacinių pajėgų bataliono ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadais. Prieš atvykdamas į Lietuvą LANDCOM vadas lankėsi Latvijoje, o po vizito mūsų šalyje išvyko į Lenkiją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s