VRM kreipėsi į savivaldybes dėl pareigūnų skiepijimo prioriteto tvarka

Antradienį Vidaus reikalų ministerija (VRM) kreipėsi į šalies savivaldybes, prašydama skiepyti pareigūnus prioriteto tvarka, jei liks nepanaudotų vakcinų.

Pasak vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, atsižvelgus į tai, kad vakcinavimo procesas savivaldybėse yra nevienodas, pareigūnai vakcinavimo eilės kai kuriuose regionuose galėtų sulaukti greičiau, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tais atvejais, kai aukščiau prioritetinėje eilėje esantys asmenys jau bus paskiepyti ir liks nepanaudotų vakcinų, vidaus reikalų sistemos pareigūnai galėtų būti pradėti skiepyti kaip galima greičiau. Nuolat kartoju, kad pareigūnai, saugodami visuomenę, dirba priešakinėse linijose, todėl jų saugumu privalome pasirūpinti. Ketiname glaudžiai bendradarbiauti su savivaldybėmis. Jeigu savivaldybėse bus nepanaudotų vakcinų, norėtųsi, kad prioritetas būtų skiriamas pareigūnams“, – pranešė vidaus reikalų ministrė A.Bilotaitė.

Šių metų pradžioje Vidaus reikalų ministerija kartu su statutinėmis įstaigomis organizavo skiepijamų pareigūnų sąrašų rengimą – tų pareigūnų, kurie turi daugiausiai kontaktų tarnybinės veiklos metu ir kuriems kyla didesnė rizika užsikrėsti COVID-19. Tokie pareigūnai turėtų būti skiepijami pirmiausiai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s