Kremliaus atstovas: Vakarų politiką – sulaikyti ir slopinti Rusiją

Tikslinga Vakarų šalių linija dėl Rusijos sulaikymo ir slopinimo yra realybė, kaip ir „vos ne priverstiniai“ bandymai ją demokratizuoti, pareiškė prezidento Vladimiro Putino spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

„Vykdoma tikslinga linija dėl Rusijos sulaikymo ir slopinimo. Linija Rusijai sulaikyti tikrai absoliučiai pastovi ir pastebima plika akimi. Žinote, buvo aiškiai jaučiami tokios vos ne priverstinės demokratizacijos bandymai nuo, turbūt, Sovietų Sąjungos subyrėjimo momento – mes visi juos matėme, visi juos prisimename“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė D.Peskovas.

Pasak jo, šiems bandymams pasitelkiami vis nauji technologiniai instrumentai.

„Ir, žinoma, tai, kas vadinama minkštąja jėga, išsikelia gana netrivialius „kietus“ tikslus. Tai akivaizdu“, – pažymėjo D.Peskovas.

Jo buvo paprašyta pakomentuoti Rusijos Saugumo Tarybos vadovo Nikolajaus Patruševo žodžius, kad būtina kovoti su Vakarų idealų ekspansija.

D.Peskovas pabrėžė, kad Rusijai visuomet buvo nepriimtinas kišimasis į valstybių vidaus reikalus, kad ji „pati to niekada nedaro ir kategoriškai prieštarauja, kai tai vyksta“.

„Mes vertiname kultūrinius mainus, vertiname mainus pilietinės visuomenės linija ir taip toliau, bet ne tų vertybių, kurių pas mus nėra ar kurios pas mus laikomos neteisėtomis, primetimo mums formatu… Tai taip pat vyksta“, – pažymėjo jis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s