Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė nurodė pareigūnus išskiepyti nedelsiant

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją dėl pareigūnų skiepijimo prioriteto tvarka. Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiose statutinėse tarnybose yra apie 7900 pareigūnų, atliekančių savo funkcijas kontaktiniu būdu. Jų vakcinavimas, pasak ministrės A. Bilotaitės, yra tiesiog gyvybiškai svarbus.

„Pareigūnus būtina skiepyti jau dabar, nes jie dirba priešakinėse pandemijos fronto linijose, užtikrindami karantino reikalavimų laikymąsi. Turime daugiau nei 4000-ius vien policijos pareigūnų, kurie nuolatos savo funkcijos vykdo kontaktiniu būdu“, – pasakė A. Bilotaitė.

Pagal šiuo metu galiojantį vakcinacijos nuo COVID-19 ligos planą vidaus reikalų ministro valdymo srities statutinėse įstaigose tarnaujantys pareigūnai yra paskutinėje prioritetinėje grupėje prieš pereinant prie masinio gyventojų vakcinavimo.

Vidaus reikalų ministerija kartu su statutinėmis įstaigomis parengė skiepijamų pareigūnų sąrašą – tų pareigūnų, kurie turi daugiausiai kontaktų tarnybinės veiklos metu ir kuriems kyla didesnė rizika užsikrėsti COVID-19 (koronavirusu). Tokie pareigūnai turėtų būti skiepijami pirmiausiai.

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s