Neišdirbusi net pusės metų VSD atstovė spaudai E.Samoškaitė traukiasi iš pareigų

Valstybės saugumo departamento (VSD) komunikacijos vadovės pareigas palieka Eglė Samoškaitė. Ji išdirbo šioje pareigybėje tik penkis mėnesius. Penktadienis buvo paskutinė jos oficialaus darbo diena departamente.

„Po neilgo laiko priėmiau sprendimą palikti komunikacijos atstovo kabinetą Valstybės saugumo departamente. Suprantu, kad natūraliai kyla klausimas kodėl? Paaiškinti vienu sakiniu sunku, bet pabandysiu: kai daug kas slapta, labai sunku būti aktyviam komunikacijoje, o būti pasyviam – nėra didelio džiaugsmo“, – savo „Facebook“ paskyroje teigė E. Samoškaitė.

VSD Strateginės komunikacijos skyriaus viršininke E. Samoškaitė tapo pernai lapkritį. Prieš tai ji dirbo socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio patarėja viešiesiems ryšiams, dar anksčiau yra dirbusi žurnaliste naujienų portale delfi.lt, naujienų agentūroje BNS. Taip pat ji buvo viena politinės akcijos „Misija Sibiras“ lyderių. Atėjusi į VSD ji ėmė aktyviai organizuoti visokias loterijas, žaidimus bei konkursus, kas matomai nepatiko VSD vadovybei.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s