Izraelis atšaukia reikalavimą dėvėti kaukes lauke, atidaro mokyklas

Po masinio skiepijimo kampanijos toliau švelnindamas dėl COVID-19 pandemijos įvestus suvaržymus, Izraelis iš dalies atšaukė reikalavimą viešose vietose dėvėti kaukes ir visiškai atvėrė švietimo sistemą.

Visi pradinių ir vidurinių mokyklų moksleiviai sekmadienį sugrįžo į klases, o sveikatos apsaugos pareigūnai atšaukė metus galiojusį reikalavimą lauke dėvėti kaukes. Vis dėlto kaukės ir toliau bus privalomos uždarose patalpose ir dideliuose susibūrimuose.

Izraelis sparčiai paskiepijo nuo COVID-19 daugumą savo gyventojų, atšaukė daugumą dėl pandemijos įvestų suvaržymų ir paskelbė, kad gegužę atvers šalį pasiskiepijusiems užsienio turistams.

Nuo pandemijos pradžios Izraelyje užregistruota per 836 tūkst. COVID-19 atvejų ir mažiausiai 6 331 mirties nuo šios ligos atvejis, nurodo Sveikatos apsaugos ministerija. Daugiau kaip 53 proc. iš 9,3 mln. šalies piliečių jau yra paskiepyti dviem „Pfizer“ ir „BioNTech“ vakcinos dozėmis. Be to šalyje naudojama ir rusiška „Sputnik V“ vakcina. Šalies vakcinavimo kampanija yra tarp sparčiausių pasaulyje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s