Lietuvos vakaruose prasideda vertinamosios karinės pratybos

Pirmadienį Vakarų Lietuvoje prasideda pėstininkų brigados „Žemaitija“ dragūnų bataliono būrių vertinamosios lauko taktikos pratybos „Stiprus drakonas 2021“. Jų tikslas – įvertinti nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių parengtumą, veikti manevrinių pėstininkų kuopų ir paramos būrių sudėtyje, pranešė kariuomenė.

Pratybose dalyvaus apie 500 karių, jos vyks Darbėnų seniūnijos apylinkėse, Nemirsetoje ir Palangoje. Per pratybas bus naudojamas karinis transportas ir pirotechninės mūšio imitavimo priemonės.

Siekiant sudaryti sąlygas treniruotis pagal šiuolaikinių karinių konfliktų pobūdį bus įrenginėjamos gynybinės pozicijos pastatuose ir jų prieigose.

„Mokymuose dalyvaujantys kariai neturi kontakto su pašaliniais asmenimis, taip pat prieš pratybas bus testuojami. Susirgimo atveju yra numatytas veiksmų eigos planas. Pratybų metu kariai nekontaktuos su civiliais. Karių saugumas COVID-19 pandemijos metu yra prioritetas, todėl yra imamasi visų įmanomų saugumo priemonių“, – informavo kariuomenė.

Pratybos tęsis iki gegužės 13 dienos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s