VRM: šiuo metu paskiepyta beveik pusė pareigūnų

Praėjusią savaitę VRM pareigūnai buvo aktyviai skiepijami nuo COVID-19 infekcijos. Oficialiais duomenimis, šiuo metu paskiepyta 7350 pareigūnų arba 49 proc. Taip pat skiepijami asmenys, dirbantys tarnybose, rašoma Vidaus reikalų ministerijos pranešime žiniasklaidai.

„Šią savaitę turime 49 proc. pareigūnų, paskiepytų pirmąja skiepo doze. Taip pat didėja ir pareigūnų paskiepytų antru skiepu skaičius. Džiaugiuosi, kad skiepijami ir civiliai žmonės dirbantys tarnybose, nors jie nėra pareigūnai, bet jų veikla taip pat yra labai reikšminga užtikrinant efektyvią tarnybų veiklą“, – informavo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Pirmadienio duomenimis, Policijos departamente šiuo metu pirmąja skiepo doze yra paskiepyti 4023 pareigūnai ir 649 darbuotojai, tad iš viso Policijos departamente paskiepyta 4672 asmenų. Antrą skiepą jau gavo 281 pareigūnas ir 58 darbuotojai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente paskiepyti 1 410 ugniagesiai, bei 19 – Ugniagesių gelbėjimo mokyklos kursantų, taip pat paskiepyti 74 Bendrojo pagalbos centro pareigūnai. Antrąjį skiepą jau gavo 33 ugniagesiai – gelbėtojai.

Viešojo saugumo tarnyboje paskiepyti 225 pareigūnai, o Valstybės sienos apsaugos tarnyboje – 1 854 asmenys, iš jų 1 502 pareigūnai. Valstybės sienos apsaugos tarnyboje antrą skiepą gavo 41 pareigūnas ir 22 civiliai.

Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyboje paskiepyti 97 pareigūnai bei 8 gavo antrą skiepą.

Pareigūnai skiepijami savivaldybėse, atsižvelgus į prioritetinių grupių sąrašą.

Pareigūnams surengus protesto akciją Vilniuje, kitą dieną (balandžio 8 d.) įsigaliojo sveikatos apsaugos ministro patvirtinta tvarka, kai leidžiama skiepyti didelėmis organizuotomis grupėmis. Statutinių tarnybų vadovai regionuose gali kreiptis į savivaldybių vakcinavimo koordinatorius ir suderinti tolesnio vakcinavimo organizavimą sudarytoms grupėms.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s