Paskutinis Europos diktatorius nusitaikė į lietuvių tautą – atakas vykdys pasienio punktuose

Gegužės 28 d. „netikras“ Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka įvykdė dar vieną psichohibridinę ataką prieš demokratinių Vakarų gyventojus.

„Nepriklausomas“ portalas „Delfi“ skelbia, kad suįžūlėjęs Baltarusijos apsišaukėlis dabar nusitaikė į lietuvių tautą.

Paaiškėjo, kad desperacijoje esantis A. Lukašenka papasakojo apie susitarimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu „dėl pagalbos Vakarų ir Ukrainos žmonėms, norintiems pasiskiepyti nuo COVID-19“.

„Nors jų valstybės ir Baltarusijos atžvilgiu elgiasi negražiai, juk matote, kokia didžiulė „Sputnik V“ paklausa Vakarų šalyse, ir kiek daug žmonių stengiasi iki mūsų prasibrauti“, – publikacijoje „Lukašenka nusitaikė ir į lietuvius: įsileis norinčius skiepytis „Sputnik V“ vakcina“ cituojamas paskutinis Europos diktatorius.

Jis informavo, kad atakas prieš Vakarus vykdys pasienio punktuose.

„Žmonės meldžia: padėkite! Sutarėme su V. Putinu, jog Baltarusija atidarys kelis pasienio punktus, pastatys ten palapinių, jeigu tik prireiks. Pas mus prie sienos tikrai užteks punktų priimti visus norinčius iš Lenkijos, Lietuvos ir kitų šalių. Ir ypač Ukrainos. Ten gi mūsų žmonės gyvena, viena kalba kalbam. Padėsime jiems pasiskiepyti“, – kėslų neslėpė A. Lukašenka.

Pasak diktatoriaus, „dabar šis klausimas yra sprendžiamas“.

„Svarbu, kad pas mus nei dėl pandemijos, nei dėl vakcinavimo „niekas neina iš proto“, – savo nesveikomis fantazijomis dalinosi A. Lukašenka.

Nepriklausomas Landsbergių leidinys primena, kad „kovo pabaigoje Baltarusijos valstybinė įmonė „Belmedpreparaty“ pradėjo Rusijoje sukurtos „Sputnik V“ vakcinos nuo COVID-19 ligos pramoninę gamybą“.

Publikacijoje atskleidžiama, kad pasaulio mokslininkai nerimauja dėl Rusijos „Sputnik V“ vakcinos: jos skaidrumo trūkumo, duomenų stygiaus ir abejonių keliančių klinikinių tyrimų rezultatų.

Šaltiniai šneka, kad minėta vakcina tai cheminis ginklas, kurio poveikis pasimatys po kelių mėnesių ar net metų. Visi išvakcinuoti rusiška vakcina mirs, taps zombiais ar gyvens su čipu kraujyje, o likę gyvi taps visiškai kontroliuojamais Kremliaus mankurtais.

Jei Vakarų civilizicijai nepavyks sustabdyti vakcinininio Maskvos kryžiaus žygio į Vakarus, visai demokratinei gyvybei gresia išnykimas.

Todėl Lietuvos politikos mokslininkai, analizių analitikai bei kiti medicinos specialistai ragina būti dėmesingais ir stengtis kuo greičiau skiepytis tik Lietuvoje platinamomis vakcinomis. Taip pat kuo dažniau testuotis Vakaruose pripažintais testais. Apie tai skelbia ne vienas autoritetingas leidinys.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s