Į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuoti laukia apie 1,4 tūkst. vilkikų

Įvažiuoti į Lietuvą iš Baltarusijos sekmadienio popietę laukia apie 1,4 tūkst. vilkikų, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Tarnybos atstovas Rokas Pukinskas informavo, kad prieš 14 valandą įvažiuoti į Lietuvą prie Medininkų punkto laukė 450-500 vilkikų, prie Lavoriškių – apie 300, prie Šalčininkų – apie 350, prie Raigardo – apie 250. Tuo metu Lavoriškių punkte įvažiuoti į Baltarusiją laukia apie 80, Medininkų – apie 75, Šalčininkų – apie 50, Raigardo – apie 40 vilkikų.

„Darbinės eilės (iš Lietuvos į Baltarusiją – red.), gal net kiek mažesnės, nei įprasta. Ryte buvo daugiau“, – pareiškė R.Pukinskas.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas Romas Austinskas šios savaitės pradžioje sakė, kad sienos kirtimas įvažiuojant į Baltarusiją yra apsunkintas – šios šalies muitinė įvažiuojančius vilkikus tikrina „labai akylai“, kartais vykdomi netgi fiziniai perkrovimai.

Užsienio reikalų ministerija pirmadienį paskelbė primygtinai rekomenduojanti nevykti į Baltarusiją, o ten esantiems lietuviams palikti šią šalį. Taip reaguota į praėjusį sekmadienį įvykusį incidentą, kuomet Baltarusija priverstinai Minske nutupdė iš Atėnų į Vilnių skridusį keleivinį „RyanAir“ lėktuvą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s