Patirdama milžinišką spaudimą prie Baltarusijos sienos, Lietuva ištiesė pagalbos ranką Italijai

Lietuvos diplomatijos vadovo Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama Užsienio reikalų ministerija pranešė, kad „Lietuva solidarizuojasi su migracijos spaudimą patiriančia Italija, todėl priėmė sprendimą į Lietuvą savanoriškai perkelti dar 10 asmenų, kuriems reikalinga tarptautinė pagalba“. Apie tai skelbiama ministerijos pranešime visuomenei „Lietuva solidarizuojasi su ES partnerėmis, suvaldant migracijos iššūkius“.

„Suvokdama migracijos iššūkius, su kuriais susiduria kitos Europos Sąjungos (ES) valstybės narės, ypač pietinės, Lietuva solidariai prisideda prie iššūkių suvaldymo ir ne kartą įvairiais būdais siekė pagelbėti kitoms ES valstybėms narėms. Sprendimas perkelti į Lietuvą dar 10 asmenų patvirtina Lietuvos pasiryžimą padėti didžiausią spaudimą patiriančioms ES valstybėms“, – sakoma ministerijos pranešime visuomenei.

Informuojama, kad „šį solidarumą Lietuva demonstruoja tuo pat metu, kai pati patiria milžinišką politinį, o taip pat ir augantį nelegalios migracijos spaudimą prie sienos su Baltarusija“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s