Valstybinis populizmas: A.Pašinianas žada pasiūlyti Baku iškeisti savo sūnų į armėnus karo belaisvius

Armėnijos ministro pirmininko laikinai einantis pareigas Nikolas Pašinianas trečiadienį pareiškė oficialiai siūlysiantis Azerbaidžanui iškeisti savo sūnų į visus armėnų karius, paimtus į nelaisvę per pernai įsiplieskusias kautynes ginčijamame Kalnų Karabache.

„Nurodžiau kompetentingoms valdžios institucijoms perduoti Azerbaidžanui mano siūlymą dėl apsikeitimo belaisviais“, – sakė N. Pašinianas per rinkimų kampanijos mitingą Armėnijos šiaurės vakaruose.

Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad jo sūnus Ašotas Pašinianas yra pasirengęs „turėdamas įkaito statusą nuvykti į Baku su sąlyga, kad bus sugrąžinti visi armėnų karo belaisviai“.

„Tačiau nemanykite, kad tai yra vienintelis būdas sugrąžinti kalinius. Šia kryptimi intensyviai dirbama“, – teigė N. Pašinianas.

Apie tokius mainus ankstesnę dieną pirmasis užsiminė eksprezidentas Seržas Sargsianas, vadovaujantis pirmalaikiuose parlamento rinkimuose dalyvausiančiai opozicinei Respublikonų partijai. Jis pareiškė, kad N. Pašinianas turėtų išsiųsti į Azerbaidžaną savo sūnų, kad būtų paleisti į nelaisvę paimti armėnai, užuot sakius, kad jie turės dar keletą mėnesių pakentėti.

Pats Ašotas Pašinianas savo „Facebook“ puslapyje paskelbė esąs „pasirengęs nuvykti į Azerbaidžaną turėdamas įkaito ar bet kokį kitą statusą – su sąlyga, kad bus grąžinti karo belaisviai“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s