Partijos „Lietuvos sąrašas“ lyderis ragina gimnazistus skaityti J. Ohmano knygą „Donbaso džiazas“

Politinės partijos „Lietuvos sąrašas“ vadovas Darius Kuolys padėkojo oficialiam Lietuvos atstovui Ukrainos kare su Rusija, Švedijos ir Lietuvos piliečiui Jonui Ohmanui už jo naują knygą.

„Perskaičiau Jono „Donbaso džiazą“ – džiazuojančio vikingo pasakojimą apie mus, dabarties pasaulį ir laisvę.

„Ant ko laikosi pasaulis?“ – kadaise klausė Icchokas Meras. Kuo jis dar gali remtis šiandien? – svarsto Jonas Ohmanas, dalindamasis asmenine laisvės savanorio patirtimi.

„Jei būčiau mokytojas, siūlyčiau perskaityti gimnazistams“, – visuomeniniuose tinkluose savo įspūdžiais apie knygą pasidalino D. Kuolys.

Pasak vyriškio, padaryti tai reikia „jau vien tam, kad suprastų 1794-aisiais pirmąsyk nuskambėjusio šūkio „Už mūsų ir jūsų laisvę“ tikrą prasmę, kad geriau pažintų Lietuvą ir pasaulį“.

„Ačiū, Jonai, už knygą“, – padėkojo politikas ir pasiūlė paskaityti nedidelę ištrauką iš minėtos laisvės savanorio knygos „Donbaso džiazas“.

Anksčiau oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmones.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s