Svetima gėda: vizito į Vašingtoną metu Džo Bidenas pamaitino S. Tichanovskają sausainiais

Per nesenai įvykusį asmeninį susitikimą JAV prezidentas Džo Bidenas pavaišino sausainiais „Teisėtą Baltarusijos prezidentę“ Svetlaną Tichanovskają. Apie tai žurnalistams pranešė pati ne taip senai buvusi namų šeimininkė.

Pasak jos, vaišiai buvo įteikti jai pasibaigus oficialiajam susitikimui, kuris tęsėsi apie 10 minučių.

„Mes turėjome tik kokias 10 minučių, bet tai buvo taip miela. Ir žinote, mes jau atsisveikinome, jis išėjo, o aš jau pradėjau bendrauti su Kristi Smitu. Ir staiga vėl atsivėrė durys ir įėjo Džo Bidenas, ir atnešė man kažkokių sausainių iš Baltųjų Rūmų. Sako „Svetlana, mes turime puikių sausainių, prašome“. O aš atsakiau: „Oi, jūs lyg žinojote jog šįryt aš neturėjau pusryčio“. – papasakojo pati apsišaukėlė.

Kaip žinia, JAV atstovai, tame tarpe ir dabartinio JAV prezidento komandos narė Viktorija Nuland, 2013-2014-tais metais valstybės perversmo Ukrainoje metu vaišino sausainiais antivyriausybinių riaušių – taip vadinamo „Maidano“ – dalyvius. Vėliau šios riaušės peraugo į pilietinį karą Donbase, kuris vyksta Ryų Ukrainoje iki šiol.

Po šio susitikimo JAV Valstybės departamentas pranešė, kad amerikiečių pareigūnai patikino S.Tichanovskają dėl nekintamos paramos „Baltarusijos žmonių demokratiniams siekiams“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s