Valdančiosios „šaikos“ atstovas: kai kurie mūsų ministrai nepajėgūs adekvačiai vertinti situacijos, laikas su jais atsisveikinti

Toliau vykstant migrantų krizei, vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos, kurios nariai patys save vadina „šaika“, narys Audronius Ažubalis pareiškė, kad kai kuriuos ministrus reikėtų pakeisti.

„Buvau pakankamai naivus ir galvojau, kad vyksta tam tikras politinis lenktyniavimas, kas gi imsis atsakomybės spręsti šitą klausimą, bet aš dabar matau, atvirai kalbant, tuščią lauką, lyderių nėra. Ir tai mane liūdina, be to, kai ką sako apie mūsų politinį elitą. O tie lyderiai, kurie galbūt norėtų, jie nėra tose pozicijose“, – laidoje „Delfi tema“ kalbėjo A. Ažubalis.

Pasak parlamentaro, paprastai tokioje situacijoje vienas žmogus prisiima atsakomybę, rizikuoja savo politine karjera ir bando daryti kažką. Ir kiti jam suteikia tam tikrų įgaliojimų.

„Mes dabar matome visiškai kitokį vaizdą. Atsakomybę bandoma permesti vienai ar kitai institucijai, arba mes matome kai kuriuos mūsų ministrus, kurie yra nepajėgūs šioje situacijoje adekvačiai jos vertinti ir spręsti“, – sakė A. Ažubalis, priklausantis Seimo Užsienio reikalų komitetui, kuriam vadovauja kitas „šaikos“ lyderis Ž. Pavilionis.

Seimo narys neįvardijo konkrečių ministrų, tačiau, pasak jo, tas yra akivaizdu.

„Visi mes tą žinome ir matome. Manau, kad ir Vyriausybės vadovė, ir pozicija turi tiesiog atsisveikinti su tais žmonėmis ir paskirti kitus. Tai nėra nieko tragiško“, – teigė A. Ažubalis.

Valdžiai bandant įveikti kelias krizes vienu metu, bene daugiausiai kritikos strėlių skrieja į vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės pusę. Ją kritikuoja visos opozicinės jėgos. Antras pareigūnas, sulaukiantis daugiausiai kritikos – kitas konservatorių atstovas, užsienio reikalų ministras Gabrielis Landsbergis.

Politologų vertinimu, kritika Vyriausybės nariams yra pagrįsta ne vien politiniais išskaičiavimais, tačiau, pasak jų, ir realybe, kuri rodo, kad kai kuriems ministrams dirbti yra tiesiog per sunku.

Komentarų: 1

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s