A.Bilotaitė: kovojantiems prieš nelegalią migraciją pareigūnams bus skirti papildomi pinigai

Pareigūnams bus skirtos priemokos už darbą suvaldant ekstremalią situaciją dėl neteisėtos migracijos.

„Pareigūnams, ypač Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, šiuo metu tenka milžiniški krūviai, jie saugo mūsų sieną nuo neteisėtos migracijos ir rūpinasi visu mūsų saugumu. Kiekvieną kartą jie susiduria su pavojumi, tačiau atlieka savo pareigą. Pareigūnų darbas vertas didžiausios pagarbos ir padėkos“, – pasakė Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Priedai pareigūnams ir kitiems darbuotojams skiriami už papildomų užduočių atlikimą, padidėjusį darbų mastą, už darbą, nustačius pareigūną veikiančius kenksmingus arba pavojingus veiksnius ar esant nukrypimams nuo normalių sąlygų.

Taip pat pareigūnams bus kompensuojamos priemokos, mokėjimai už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą tiems pareigūnams, kurie tiesiogiai dalyvavo valdant ekstremaliąją situaciją dėl neteisėtos migracijos.

Kokio dydžio bus mokami pinigai Lietuvos pareigūnams, neatskleidžiama.

Įsiliepsnojus hibridiniam Baltarusijos-Lietuvos karui, kaimyninės šalies pasieniečiai gavo nurodymą praleisti į Lietuvą visus norinčius patekti į demokratinį pasaulį.

Šiemet Lietuvos ir Baltarusijos sieną kirto daugiau kaip 4100 migrantų.

Pritaikius naująją ministrės A. Biloataitės atėjusių migrantų apgręžimo taktiką, o Baltarusijai nebeįleidžiant atgal šių žmonių, Lietuvos-Baltarusijos pasienyje jau susikaupė apie 1000 migrantų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s