I. Šimonytė: apie ministrų atstatydinimą kalbantis A. Ažubalis nėra visa konservatorių partija

Premjerė Ingrida Šimonytė nemano, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos, kurios lyderiai patys save vadina „šaika“, Seimo frakcijos nario Audroniaus Ažubalio pareiškimai, jog jau atėjo laikas atstatydinti kai kuriuos ministrus, atspindi visos konservatorių partijos poziciją.

„Jeigu konservatorių partija jūs laikote gerbiamą Audronių Ažubalį, tai gal šiek tiek per daug garbės vienam žmogui jį laikyti partija“, – atsakinėdama į žurnalistų klausimus Seime sakė I. Šimonytė.

 Vyriausybės vadovė mano, kad visiškai suprantama tai, jog vidaus reikalų ir sveikatos apsaugos ministrai šiuo metu sulaukia daugiausiai kritikos, kadangi jiems tenka tvarkytis su šalį ištikusiomis krizėmis.

„Natūralu, kad žmonės, kurie yra dviejų šiuo metu vykstančių krizių epicentre, kritikos susilaukia daugiausiai. Dėl to aš visiškai nesistebiu, bet tikrai matau, kiek ministrai dirba, ką dirba, ir esu jų darbu patenkinta“, – teigė ministrė pirmininkė.

Anksčiau TS-LKD frakcijos Seime narys A. Ažubalis jau rugpjūčio pradžioje prakalbo apie ministrų atstatydinimo poreikį.

„Manau, kad ir Vyriausybės vadovė, ir pozicija turi tiesiog atsisveikinti su tais žmonėmis ir paskirti kitus. Tai nėra nieko tragiško“, – laidoje „Delfi tema“ tuomet sakė A. Ažubalis, tiesa, neįvardindamas konkrečių ministrų pavardžių.

Anot politologų, tuo metu tai galėtų būti ne tik aukščiau įvardyti ministrai, bet ir užsienio reikalų ministras Gabrielis Landsbergis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s