Konservatorių ministrės užsipuolė prezidentą dėl migrantų: žodį tarė I. Šimonytė ir A. Bilotaitė

Ilgai rusenantis valdančiųjų konservatorių „šaikos“ konfliktas su prezidentu Gitanu Nausėda įgauna naują pagreitį.

Antradienį Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė Seimo posėdyje žėrė griežtą kritiką G. Nausėdai pareiškusi, jog prezidentūra nepateikė jokių ryžtingų pasiūlymų migrantų krizei suvaldyti.

Antradienį paklausta apie prezidento patarėjos Astos Skaisgirytės pareiškimą, jog Vyriausybė ryžtingų priemonių dėl migrantų krizės suvaldymo ėmėsi po „labai aiškaus prezidento pokalbio su premjere, vidaus reikalų ministre, kitais ministrais“, A.Bilotaitė sakė, kad iš prezidentūros ryžtingų pasiūlymų negauta.

„Mūsų Vyriausybė suvaldė šitą krizę, taip pat panašu, kad šioje šlovėje, matyt, nori pasišildyti ir kitos institucijos, – antradienį Seime sakė vidaus reikalų ministrė. – Noriu patikinti, kad neturėjome jokių ryžtingų pasiūlymų iš šios institucijos (prezidentūros – red. past.), tiesiog sprendimai buvo priimti apsvarsčius teisėtumą ir kitus dalykus.“

Antradienį tą patį kalbėjo ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, ir konservatorių „šaikos“ Seime vienas lyderių Laurinas Kasčiūnas.

Parlamento Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas L. Kasčiūnas teigė, kad pačiu karščiausiu pabėgėlių krizės laikotarpiu prezidentūra kaip tik siūlė neskubėti su migrantų apgręžimu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s