Po Nausėdos įtarimų dėl vakcinacijos valdantieji perėjo prie atvirų įžeidimų: „šis bailys peržengė ribą“

Į prezidento Gitano Nausėdos žodžius, esą vasaros pradžioje buvo dirbtinai sulėtinti skiepijimo tempai, sureagavo valdantieji. Vienas jų – konservatorių frakcijos atstovas Linas Slušnys. Pastarasis, gavęs Seimo nario mandatą pagal partinį sąrašą, ėmė atvirai įžeidinėti Respublikos prezidentą, kurį tiesiogiai išsirinko visa tauta. Seimo narys pareiškė jog šalies vadovas yra „peržengęs ribą bailys“.

„Aukštam ir gražiam vėl priepuolis. Pastarojo metu jis apkaltino Vyriausybę dirbtinai sulėtinus skiepijimosi tempus. Gerbiamasis, gal jau metas perduoti žodį žmonai? Supraskite – ruduo, derliaus metas, tauta laukia nesulaukia naujo jos pyrago recepto“, – ketvirtadienį feisbuke rašė Seimo narys.

L. Slušnys svarstė, kodėl prezidentas taip elgiasi, tačiau, kaip teigė politikas, G. Nausėda „atsako tik už savo reitingus.“

„Šis bailys, visiškai nepasverdamas kokią galią turi jo žodis, dabar jau tikrai peržengė ribą. Ir vardan ko visa tai, Prezidente? Vardan antros kadencijos? Graudu, bet mūsų šalies vadovas atsakomybės prieš rinkėjus ir tautą nebeturi. Visi jo veiksmai rodo, kad jis atsako tik už savo reitingus. Noriu priminti, kad per Šeimų maršą (labiau žinomą Neskiepų mitingo vardu) prezidentas tarė sveikinimo žodį. Tai kaip ten iš tiesų? Gal vis tik pats prezidentas stabdo vakcinacijos tempą?“, – rašė L. Slušnys.

Pasak parlamentaro, kuris gavo Seimo nario mandatą tik partijos pagalba, šalies vadovas skleidžia melą.

„Šis žmogus skleidžia melą ir, rodos, pamiršta, kad vasaros viduryje turėjome virš 50% žmonių, paskiepytu bent vienu skiepu. Pradėjo kursuoti skiepobusai. Žmonės buvo skatinami skiepytis net apsilankę prekybos centruose ar vaistinėse. Buvo daroma viskas, kad žmonės pasiektų vakcinacijos vietas būtų kuo paprasčiau“, – tęsė išsišokėlis konservatorių frakcijos narys.

L. Slušnys taip pat teigė, kad G. Nausėda tokiais žodžiais tik kiršina Lietuvą.

„Baisu, tačiau Gerovės Lietuvos vizija, apie kurią kalbėjo Nausėda, tampa Kiršinimo Lietuva – tokiais pareiškimais jis tik paskatins dar daugiau šūvių ir dūrių į apsauginius, pareigūnus, politikus ir medikus, kurie ir taip kasdien gyvena įtampoje ir nežinioje. Nepasverti žodžiai atleidžiami vaikų darželiuose, bet ne politikoje. Nors ką aš čia, juk Prezidento alter ego yra 9-erių berniukas…“, – pridūrė L. Slušnys.

Reikia pažymėti jog prezidento rinkimų metu L. Slušnys buvo išreiškęs palaikymą G. Nausėdai, apie tai tuo metu bylojo ir jo nuotraukos rėmelis „Palaikau Nausėdą 2019“ feisbuke.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s