Į ŠIŲ METŲ TARPTAUTINĮ SANKT-PETERBURGO EKONOMIKOS FORUMĄ ATVYKS GLOBALAUS MASTO KOMPANIJŲ VADOVAI

Birželio 15-18 dienomis Rusijoje vyks jubiliejinis 25-tas Peterburgo Tarptautinis Ekonomikos Forumas (PTEF). Šiais metais jame dalyvaus ne tik globalių kompanijų vadovai, bet  ir aukšto rango politikai. Savo dalyvavimą jame anonsavo Kazachstano prezidentas Kasimas-Zhomartas Tokajevas. Be jo forume dalyvaus ir kitų užsienio valstybių ir vyriausybių vadovai, aukšto lygio svečiai, tarp kurių yra Indijos sveikatos ministras Mansouchas Mandavia ir Jungtinių Arabų Emyratų užsienio prekybos ministras Thani bin Ahmedas al-Zeyudi.

PTEF renginiuose dalyvaus tarptautinių organizacijų pirmininkai, Jungtinių Arabų Emyratų, Rusijos, Turkijos, Venesuelos, Egipto vyriausybių pareigūnai ir centrinių bankų direktoriai, Italijos, Kanados, JAV, Prancūzijos verslo asociacijų atstovai, Rusijos, Kinijos, Indijos ir Kubos mokslo bei kultūros bendruomenės nariai.

Šiais metais pagrindiniu Sankt Peterburgo tarptautinio ekonomikos forumo svečiu taps Egiptas.

Sankt-Peterburgo tarptautinis ekonomikos forumas yra didžiausias tarp verslo ir ekonomikos renginių organizuojamų Rusijoje. Neoficialiai jis dar yra vadinamas „Rusijos Davosu“. Kiekvienais metais PTEF surenka aukšto lygmens politikus, verslininkus, mokslininkus, visuomenės veikėjus ir žurnalistus iš viso pasaulio. Tradiciškai Forumas trunka tris dienas. Jame svarstomi svarbiausi pasaulio ekonomikos raidos klausimai. Tarptautinis renginys vyksta kiekvienais metais pradedant nuo 1997 m. Pastarasis Tarptautinis Sankt-Peterburgo ekonomikos forumas vyko 2021-tais metais

Šių metų PTEF vyks Sankt-Peterburgo miesto parodų centre „Ekspoforumas“.  Pagrindinėje PTEF – 2022 programoje yra daugiau kaip 100 renginių 4 kryptimis: globali ir nacionalinė ekonomika, socialinė ir technologinė raida.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s