Valdantieji konservatoriai perkels partijos suvažiavimą: Landsbergio kelionė į JAV yra svarbiau

Dėl partijos pirmininko, užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio komandiruotės į JAV valdantieji konservatoriai savaitei nukels partijos suvažiavimą.

„Šį šeštadienį buvo planuotas partijos suvažiavimas, tačiau partijos pirmininkas turėjo išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas susitikti su valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu, dėl tos priežasties jam nepavyks grįžti iki šeštadienio, o pirmininko dalyvavimas suvažiavime yra būtinas“, – trečiadienį pranešė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vykdomasis sekretorius Martynas Prevelis.

Partijos Priežiūros komitetas pritarė, kad suvažiavimą iš rugsėjo 18-osios galima perkelti į rugsėjo 26-ąją.

„Rytoj vyks tarybos elektroninis balsavimas ir bus priimtas sprendimas dėl datos perkėlimo“, – teigė M. Prevelis.

Anksčiau paaiškėjo, kad dėl suvažiavimo perkėlimo G. Landsbergis partijos nariams išsiuntė laišką. Jame jis aiškino, kad vizitas į JAV yra labai svarbus dėl iššūkių, su kuriais šiandien susiduria Lietuva. Tad valdančiosios „šaikos“ suvažiavimas gali ir palaukti.

Per suvažiavimą konservatoriai turi patvirtini G. Landsbergį partijos pirmininku dar vienai kadencijai. Metų pradžioje TS-LKD ketino surengti tiesioginius ir pirmą kartą atvirus partijos pirmininko rinkimus, tačiau visiems iškeltiems kandidatams atsiėmus savo kandidatūrą, išskyrus G. Landsbergį, rinkimų atsisakyta. G. Landsbergis pripažintas de facto išrinktu partijos pirmininku dar vienai ketverių metų kadencijai. Jis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s