Danės upėje vėl skęsta laivas „Ole Wilassen“

Šeštadienį, apie 8 val. ryto Uosto dispečeriai per vaizdo stebėjimo kameras pastebėjo, kad stovintis Danės upėje greta Pilies uostelio laivas „Ole Wilassen“ pavojingai pasviro.

Krantinės, prie kurių stovi laivas, priklauso Klaipėdos miesto savivaldybei, todėl operatyviai informuoti jos atstovai, laivo savininkas.

Apie incidentą pranešta Klaipėdos pilies uostelio kapitonui, aplinkosaugininkams. Laivas yra aptvertas bonų užtvaromis, kol kas teršalų pėdsakų nematyti. Žmonės nenukentėjo.

Tas pats, 1948 m. pastatytas Norvegijos laivas, skendo ir prieš mėnesį.

Savo pastabomis apie laivą socialiniame tinkle pasidalino ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Antroji vadinamojo „Danės skenduolio“ serija – visiškas savojo turto nepriežiūros ir aplaidumo pavyzdys. Neįtikina ir neguodžia bei nenuramina pažadai išplukdyti dokavimui, rezultatas – akivaizdus.

Jau iš turimos patirties skubos tvarka ieškomi ir bus kviečiami avarijos likvidavimo specialistai, narai, reikiama technika – tai neišvengiami veiksmai ir jie bus atliekami nedelsiant.

Tačiau kuomet privataus turto nepriežiūra kelia grėsmę viešajam saugumui, manau, kad be teisėsaugos institucijų vertinimo, adekvatūs sprendimai šioje situacijoje jau vargu ar įmanomi.

Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kreipimosi į teisėsaugos institucijas, galimai į prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo, nes privačių ūkio subjektų tarpusavio nesusikalbėjimas ir nesusitarimas tampa ta realia grėsme, kuriai privalome užkirsti kelią nedelsiant.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s